Licencjonowanie Cloud Solution Provider

Cloud Solution Provider

CSP to najbardziej elastyczny model sprzedaży!
Natychmiastowa realizacja zamówienia.
Cały proces sprzedaży i zarządzania w jednym miejscu.
Budowanie długofalowych relacji z Klientem Końcowym

Przyjdź do nas z Twoim pomysłem na wykorzystanie usług chmurowych, a my zajmiemy się resztą – doradzimy, wycenimy, wdrożymy rozwiązania w infrastrukturze Twojej firmy. 

Sprawdź nowości w licencjonowaniu usług dostępnych w CSP

Najważniejsze zagadnienia licencyjne

 

Cloud Solution Provider (CSP) rewolucyjny sposób nabywania usług Microsoft. Wszystkie produkty i usługi cloud Microsoft dostępne w 1 miejscu. Dostarczone i aktywne zaraz po zamówieniu na koncie Klient Końcowego. Najkrótsza droga od zamówienia do wykorzystania potencjału usług Microsoft.

W ramach CSP oferowane są usługi Office 365, Dynamics 365, Azure, Windows Server, SQL Server, RMS CAL, RDS CAL oraz inne.

W ramach modelu CSP wyróżniamy następujące linie produktów i usług Microsoft:

Subskrypcje Office 365 oraz Dynamics 365

Model subskrypcyjny usług Chmurowych Microsoft umożliwiający natychmiastową pracę w firmie dowolnej wielkości (od 1 do 10000 użytkowników). Doskonale znane wszystkim pakiety biurowe Office, w tym WORD, EXCEL, PowerPoint, Outlook – doskonała poczta biznesowa Exchange, nawet 5TB przestrzeni w OneDrive. Ujednolicenie funkcji CRM i ERP, dzięki platformie Dynamics 365 — nowoczesnym i inteligentnym aplikacjom chmurowym, które pozwolą rozwijać działalność Twoich Klientów. Subskrypcje 1 miesięczne lub 1 roczne, gwarancja ceny na 12 miesięcy

Subskrypcja Microsoft Azure

Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze, który ułatwia dowolnej organizacji  sprostanie wyzwaniom biznesowym. Zapewnia swobodę tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi  w ogromnej, globalnej sieci przy użyciu ulubionych narzędzi i struktur. Zbuduj skalowalne rozwiązanie od 1 VM (model IaaS) aż do rozwiązań klasy Enterprise z wykorzystaniem zdefiniowanych usług (model Paas) albo gotowych aplikacji w każdej z wiodących technologii IT (model SaaS).

Subskrypcje Microsoft Azure – Reserved Instances (RI)

Wystąpienia zarezerwowane maszyn wirtualnych platformy Azure, pozwolą zaoszczędzić nawet 80% kosztów infrastruktury opartej o model IaaS. Zaplanuj koszty i wydatki związane z infrastrukturą na 1 rok lub nawet na 3 lata. Stabilne środowisko, gwarantowane zasoby, najwyższa dostępność. W połączeniu z subskrypcjami serwerowymi Windows Server to najbardziej optymalny kosztowo model dla każdej organizacji. Skorzystaj z zalet Azure Hybrid Benefit.

Subskrypcje serwerowe – Microsoft Windows Server, SQL Server, subskrypcje dostępowe CAL

Windows Server, SQL Server oraz subskrypcje dostępowe RDS CAL oraz RMS CAL dostępne natychmiast.
Zawsze aktualne wersje, dostępne dla środowiska Online (zalety Azure Hybrid Benefit, zniżka nawet do 40%) jak i dla środowiska OnPremise (otrzymujemy klucz aktywacyjny oraz ISO w wybranej przez Nas wersji) Możliwość zakupienia subskrypcji na 1 rok lub 3 lata, pełna przenaszalność między środowiskiem Online oraz OnPremise.