Jak zacząć z Cloud Solution Provider?

Cloud Solution Provider

CSP to najbardziej elastyczny model sprzedaży!
Natychmiastowa realizacja zamówienia.
Cały proces sprzedaży i zarządzania w jednym miejscu.
Budowanie długofalowych relacji z Klientem Końcowym

Przyjdź do nas z Twoim pomysłem na wykorzystanie usług chmurowych, a my zajmiemy się resztą – doradzimy, wycenimy, wdrożymy rozwiązania w infrastrukturze Twojej firmy. 

Sprawdź nowości w licencjonowaniu usług dostępnych w CSP

Jak zacząć z CSP?

 

Z naszego doświadczenia partnerzy podejmujący współprace w ramach umowy CSP wprowadzają zmiany w poniższych obszarach:

tworzą przepis na własne usługi,
wybierają model wsparcia klienta,
przygotowują się na zmianę struktury przychodów,
dostosowują strategię sprzedażową,
wprowadzają nową strategie marketingową.

Przygotowanie dobrego planu na swój biznes i odpowiedź na kilka kluczowych poniższych pytań może stać się zaczątkiem, że to właśnie od teraz Twoja firma będzie zawsze utrzymywać się na fali, niezależnie od tego czy morze będzie spokojnie czy też nadejdzie burza.

Czym chcesz odróżnić się od reszty konkurencji?
W jakiego rodzaju usługach chcesz się wyspecjalizować?
Czy będziesz zatrudniał specjalistów do świadczenia wsparcia technicznego swoim klientom czy tez chcesz skorzystać z usług firmy zewnętrznej, a może chcesz podpisać dodatkową umowę ze swoim Dystrybutorem, który takie usługi będzie świadczył w Twoim imieniu?
Czy siły sprzedażowe które obecnie masz się wystarczające? Czy Ci pracownicy wiedzą za co są wynagradzani i czy program motywacyjny jest wystarczająco satysfakcjonujący?
Czy masz pomysł na to w jaki sposób będziesz pozyskiwał klientów? Czy masz plan na to aby jakieś środki przeznaczyć chociażby na digital marketing?
Wiadomo że przy dużej ilości małych sprzedaży, ważna jest optymalizacja procesów, być może zapewnienie pewnej powtarzalności będzie jednym z rozwiązań. Wiesz jak to zrobić?
Czy masz plan na to aby u każdego klienta którego już masz bądź którego pozyskasz zwiększać sprzedaż swoich usług? Jaki jest ten plan?