O nas

Rozwiązania dla dostawców usług​

all4cloud.pl działa w ramach Grupy APN Promise. Prowadzi dystrybucyję umów licencyjnych dla dostawców usług. W ofercie dostępne są cztery programy dedykowane dla firm świadczących usługi hostingowe i outsourcing oprogramowania: Microsoft Cloud Solution Provider, Microsoft SPLA, Symantec ExSP Program oraz Citrix Service Provider.
 

Microsoft SPLA

Microsoft SPLA to prosty system licencjonowania oparty na comiesięcznych rozliczeniach. Udział w programie nie wymaga inwestycji początkowej w zakup oprogramowania. Wysokość opłat uzależniona jest od faktycznego wykorzystania licencji w danym miesiącu. W programie SPLA dostępny jest szeroki wybór oprogramowania Microsoft umożliwiający budowę i dostarczanie rozwiązań dedykowanych lub centrów danych. W ramach programu dostawcy usług mają możliwość testowania przez 90 dni najnowszych rozwiązań Microsoft. SPLA pozwala także na uruchomienie wersji testowych i demonstracji dla klientów (bezpłatnie, do 60 dni, do 50 użytkowników).

Symantec ExSP

Program ExSP firmy Symantec umożliwia dostawcom usług tworzenie zintegrowanych rozwiązań wyposażonych w najnowsze wersje oprogramowania zabezpieczającego i oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych. Program dedykowany jest szczególnie dla dostawców usług internetowych (Internet Service Provider), apliakcji (Application Service Provider) lub zarządzanych rozwiązań (Managed Service Provider). Podobnie jak SPLA program ExSP oparty jest na miesięcznych subskrypcjach, gdzie opłaty ponoszone są wyłącznie za używane produkty.

Citrix Service Provider

Citrix Service Provier to nowy program partnerski przygotowany dla firm świadczących usługi hostingu oprogramowania Klientom końcowym w oparciu o wynajmem, subskrypcję lub opłatę za dostarczoną usługę. Dostępne w ramach programu oprogramowanie Citrix pozwala na zbudowanie kompletnej podstawowej infrastruktury dostawcy usług. Model licencjonowania oparty jest o "aktywnego użytkownika". Opłaty licencyjne ponoszone są na koniec miesiąca wyłacznie za faktyczne wykorzystanie oprogramowania w danym miesiącu.