Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies

Blog

Strona głównaBlog > Marzec 2018 > Visual Studio w CSP – dla Partnerów BIZSPARK
Biznes

Visual Studio w CSP – dla Partnerów BIZSPARK

22.03.2018 Autor: Mariusz Aksamit
W związku z wygasającym programem BIZSPARK i końcem możliwości korzystania z licencji Visual Studio przypominamy, że istnieje możliwość zakupienia subskrypcji w modelu miesięcznym lub rocznym


W związku z wygasającym programem BIZSPARK, a co za tym idzie końcem możliwości korzystania z licencji Visual Studio – przypominamy, że w ramach modelu licencjonowania CSP istnieje możliwość zakupienia subskrypcji Visual Studio w miesięcznym lub rocznym modelu płatności.

 W ramach oferty CSP istnieje możliwość zakupienia:

Klienci, którzy mają uprawnienia wynikające ze współwłasności mogą kupować usługi centrum aplikacji bezpośrednio w produkcie, korzystając z subskrypcji Azure opartej na programie CSP.

Cała procedura uruchomienia subskrypcji polega na schemacie:

  • zakup subskrypji Azure poprzez CSP
  • zarejestrowanie się na https://marketplace.visualstudio.com/
  • zamówienie subskrypcji VSTS/Visual Studio/Xamarin
  • wskazanie założonej subskrypcji Azure jako rachunku płatności

Rozliczenie następuje analogicznie jak przy usługach Azure, tj. z dołu – na koniec miesiąca otrzymujemy fakturę za zamówione i wykorzystywane subskrypcje (w modelu miesięcznym) lub fakturę zbiorczą za zamówiony okres (przy modelu rocznym).

W toku całej procedury oferujemy Państwu pomoc – end-to-end – czyli od momentu wybrania licencji aż do przypisania użytkowników.

Specjalnie dla Partnerów BIZSPARK przygotowaliśmy promocję i preferencyjne warunki przejścia na subskrypcje w modelu CSP. W sprawie specjalnych warunków proszę kontakt na adres csp@promise.pl i wpisanie w treści wiadomości frazy „Visual Studio dla Partnerów BIZSPARK”

Partnerze/Resellerze,

jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się ze swoim Opiekunem Handlowym lub napisz na adres csp@promise.plDodaj swój komentarz